Let the music move you lose yourself tonight, come alive, let the moment take you lose control tonight.

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

3 kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
April Harmon
važiuoju lėtai, kad matytų gaidžiai

Post'ai : 393
Prisijungiau : 2010-06-13
Face claim : Sofia Black D'elia
Pareigos : moksleivė

RašytiTemos pavadinimas: 3 kambarys   Antr. 03 20, 2012 3:46 pm

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   Sk. 05 13, 2012 6:45 am

April parsivelka ryte į kambarį. Pati net neatsimena kur praeitą naktį praleido, bet galvos skausmas liudija, kad laiko veltui nešvaistė ir sugebėjo gerai pasilinksminti. Įėjus kiek nustemba, kad savo sugyventinių nerado, bet ilgai apie jas negalvoja, nuvariusi prie spintos pradeda joje knistis, ieškodama švarių drabužių. Dar bando sugalvoti, kaip reiks ištvert šią dieną, nes prasėdėt aštuonias pamokas, kai neturėjai nė minutės miego, tai tikras iššukis jai. Bet viskas ok, Challange accepted!

I listen to your heart beat because it plays my favorite song

Post'ai : 189
Prisijungiau : 2012-05-12
Face claim : Phoebe Tonkin

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   Sk. 05 13, 2012 6:57 am

į kambarį įžengia Faey, neatrodanti puikios formos, bet linksma kaip niekad. net nenumano kiek valandų, bet mažiausiai jai tai rūpi, svarbu gerą naktį turėjo ir pagaliau ji savo kambaryje. nusimovusi aukštakulnius pasipiria juos kažkur į šoną ir nudribusi ant lovos pamato jog ji kambaryje ne viena
- sveika April! kiek valandų, kad tu jau atsikėlusi ir rengiesi??
klausimu žvilgsniu į ją pažiūri ir pakreipia galvą į šoną, paskui pasižiūri į laikrodį, esantį ant savo rankos, bet iš tikrųjų ji nesupranta tų valandų tai jis tik kaip aksesuaras, laukia kol A pasakys jai atsakymą

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   Sk. 05 13, 2012 7:02 am

April tai tik su apatiniais laksto po kambarį, spėjo jau nešvarius ir tekila kvepiančius drabužius numesti į nešvarių rūbų krūvą. Pamačius Faye, kuri irgi formoj, nusišypso
- Aš irgi tik ką grįžau, prieš kelias minutes,- atsako vis dar ieškodama sau rūbų. Galiausiai randa maikę mėlyną su supermeno ženklu, tai ją užsideda. Po to, kai išgirsta klausimą Faye, tai pati susimąsto, kiek čia tų valandų galėtų būt, nes net nežiūrėjo į laikrodį,- net nežinau kiek dabar valandų
Atsakius griūna ant lovos ir pagriebia nuo staliuko, stovinčio šalia jos, telefoną, pažiūri kiek valandų,- jau po devynių,- taip ramiai atsako, koks skirtumas, kad vėluoja, ne pirmas kartas juk

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   Sk. 05 13, 2012 7:06 am

kai April jau pasako kiek valandų yra tik po kiek laiko susigaudo jog prasidėjo antra pamoka, o tai reiškia, kad vėluoja jos, bet kadangi čia ne pirmas ir ne paskutinis kartas tai kaip ir balandis Faye išlieka rami ir guli ant savo lovos
- tai į pamokas eisim ar verčiau gulėsim čia iki kol vėl išaus linksmas vakaras?
nusijuokia ir susikelia kojas ant lovos atramos, nu aukščiau db jos kojos negu visas kūnas
- matosi, kad neblogai vakarą praleidai, kur buvau išėjus?
pasuka galvą į jos pusę ir išsišiepia

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   Sk. 05 13, 2012 7:09 am

- Nežinau, galvoju gal nueit reik, seniai buvau jau..
atsako susimąsčius, nu iš tikro tai ji savo meilės pamokos praleist nenori, ir šiaip čia tokie mokytojai, kad visai apsimoka pamokas lankyti. Susiradus šepetį atsisėda ant lovos, sudėdama kojas turkiška poza, ir pradeda šukuotis plaukus.
- Nelabai atsimenu kur buvau, blackout'as man biški, bet tikriausiai gerai laiką praleidau, jei tik ryte grįžau,- nusijuokia, tada susiraukia bški, nes sulipę plaukai ir šukuojas sunkiai, - o tu kur praleidai naktį?

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   Sk. 05 13, 2012 7:14 am

- galėsim eiti, bet tada man irgi reikia persirengti
visai nenoriai atsistoja nuo lovos ir priėjusi prie spintos atsidaro ją ir pradeda kuistis
- aš visada pamenu kur buvau, nes jeigu ne pati atsimenu tai visada atsiranda tokių kas primena..
čia ji omeny ir visokiausius pašalinius žmones turi, bet ir tą paslaptingąjį žmogų žinutes siuntinėjantį, todėl šitą sakinį labiau kaip sau pasako, bet išgirsti buvo įmanoma
- buvau draugo vakarėlyje paplūdimyje, kitą kartą jei laisva būsi sakyk, galėsi ir tu prie mūsų prisijungti
pasukusi galvą į ją nusišypso, bet greitai vėl susitelkia į drabužių ieškojimą. padariusi tikrą chaosą spintoje susiranda kuo apsirengti ir greitai tai padaro, pripratus jau prie draugės pusnuogė lakstyti tai nieko nesigėdina už tai

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   Sk. 05 13, 2012 7:18 am

April dar kol kas nebuvo sulaukusi jokių neaiškių žinučių, tai nelabai ir atkreipia dėmesį į tai, tiesiog paklauso, ką gero draugė veikė
- oo, kaip fainai, tai tu kitą kartą parašyk man, dažnai būna, kad nusibosta vienas vakarėlis, ir su malonumu į kitą keliauju
Pagalvoja, kad va jei būtų kartu su Faye buvus, tai gal žinotu dabar, ką veikė vakar. Baigusi šukuotis pati nueina normalių rubų susirast, nu juk nevaikščios kaip supermenas po mokyklą.
- Nežinau kaip tu, bet aš į ketvirtą pamoka eisiu, trečia man istorija, o aš neparuošiau projekto vieno, tai dabar reiks kaip nors išvengt susitikimo su mokytoju visą dieną.
Liūdnai pasako, gi labai sunku slapstytis nuo žmogus, kuris yra tame pačiame pastate kaip tu 24 valandas per parą, bet ne pirmas kartas bus čia, tai balandis tik biški paliūdi

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   Sk. 05 13, 2012 7:22 am

prie tos pačios progos, kad ji jau apsirengusi ir stovi nueina prie veidrodžio ir šukuojasi savo plaukus, nu nes į mokyklą eiti visa susivėlusi negali, turi pavyzdinga mergytė atrodyti
- būna ir man taip, todėl kitą kartą žinosiu, būtinai pranešiu! o dėl pamokų, tai aš net nežinau kokios man tiksliai šiandien yra, bet nuėjusi į mokyklą sužinosiu, todėl galėsiu trečią pamoką pasilikti su tavimi. dėl mokytojo nesijaudink, sukursi kokią istoriją ir patikės tavimi, ne pirmą kartą taip darau ir dar nenusvilau
nusijuokia ir pasišukavusi plaukus pasidažo akių tušu ir skruostus perbraukia šepetėliu su skaistalais. kadangi jaučiasi jau graži ir pasiruošusi atsisėda ant lovos ir prisitraukia nuo jos iki savęs tašę, pažiūri ar visos reikalingos priemonės mokykloje sudėtos

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   Sk. 05 13, 2012 7:28 am

Pagalvoja, kad rimtai reik kokią istoriją sukurt, tai jau mintyse milijonai minčių pas ją sukas. Suktas žmogelis April yra, visko visada prisigalvoja ir iš bet kokios situacijos išsisuka.
- Tai, manau, galim apsirengt ir tada kaip tik per trečią pamoką nueit iki kavinės. Nežinau kaip tu, bet aš tai taip valgyt noriuuu
Atsako bandydama prisiminti, kada paskutinį kartą valgė, bet taip ir nepavyksta. Baigusi šukuotis nušoka nuo lovos ir pagaliau apsirengia švariais drabužiais, tada, kai Faye jau atlaisvina veidrodį, pati prie jo nueina ir pradeda gražintis. Pradeda nuo truputėlio pudros, kuri padeda uždengti ištinusias akis, kai be miego tai jos tikrai nekaip atrodo.. tada imasi tušo

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   Sk. 05 13, 2012 7:32 am

- aš visada valgyti noriu, todėl bet kokiu metu gali mane kviesti į kavinę
nusijuokia ir užsimeta savo tašę ant peties, atsistoja nuo lovos ir prieina prie veidrodžio, dar kartą pasižiūri į save ir kadangi visai neblogai atrodo kai žinant jog be miego ir po audringos nakties yra. atsistoja prie durų ir atsiremia į staktą, laukia kol balandis pasigražins ir jos lėkti galės

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   Sk. 05 13, 2012 11:15 am

Pamačiusi, kad Faye jau susiruošusi ir laukia merginos, April greičiau suktis pradeda. Baigusi dažytis dar susiranda savo mokyklinę tašę ir susimeta visas knygas, kurių jai gali prireikti, puse net neranda, bet tikisi, kad paliko jas spintelėje ir nekils problemų, o jei ir kils, tai nieko, sugalvos ką nors. Baigusi krautis knygas dar kartą pasišukuoja ir persimetusi tašę per petį taip pat nueina durų link
- Na, keliaujam?

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   Sk. 05 13, 2012 11:50 am

Faye linkteli galva ir praleidžia April pro duris ir išeina paskui ją uždarydama jas.

RašytiTemos pavadinimas: Re: 3 kambarys   

Atgal į viršų Go down

3 kambarys
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» KAMBARYS # 007
» PERSIRENGIMO KAMBARYS m: