Let the music move you lose yourself tonight, come alive, let the moment take you lose control tonight.

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

psichologės kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Faye Wildfox
I listen to your heart beat because it plays my favorite song

Post'ai : 189
Prisijungiau : 2012-05-12
Face claim : Phoebe Tonkin
Pareigos : moksleivė

RašytiTemos pavadinimas: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 6:32 am

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 6:36 am

priėjusi psichologės kabineto duris nepamiršta mandagumo taisyklių ir pasibeldžia, bet kai ilgai niekas neatidaro palenkia rankeną ir kadangi kabinetas atrakintas įžengia į vidų. įžengusi į kabinetą apsidairo ir neradusi čia ko tikėjosi nusprendžia atsisėsti ir palaukti. atsisėda priešais rašomąjį stalą, užsikelia koją ant kojos ir iš nervų suka plaukų sruoga ir trepčioja su koja

You deserve a hand job from Edward scissor hands

Post'ai : 44
Prisijungiau : 2012-05-13
Pareigos : Psichologė

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 7:09 am

Tiesiog iškart įeina į kabinetą, žino, kad paliko atidarytą. Įėjus kiek nustemba pamačius Faye, nesitikėjo visgi, bet iškarto jai plačiai nusišypso,- Faye.
Nueina prie savo stalo ir didelės mingštos kedės, sudeda papkes į stalčių ir greitai atsisėda į savo kėdę sukryžiuodama rankas ant krūtinės,- Na, kokiu klausimu užsukai? Ar tik šiaip pakalbėti?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Faye Wildfox

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 7:20 am

Faye pamačiusi jog psichologė jau čia pasijaučia kiek ramiau nors žinoma višiškai ramia jaustis neįmanoma jai dabar, bet tikisi, kad sulauks pagalbos. kiek labiau atsipalaiduoja ir patogiau įsitaiso minkštoje kėdėje
- šį kartą aš su reikalu. nieko negirdėjai jog mane būtų išmetę iš mokyklos? na juk tu auklėtoja mūsų, turėtum pirmesnė žinoti už mane tokius dalykus, nes aš gavau žinutę nuo nepažįstamo žmogaus, labai norėčiau tikėti, kad čia pokštas, bet man taip nepasirodė..
gan susijaudinusiai kalba, nors ir kaip jai nepatinka šitoje mokykloje, bet vis geriau būti čia negu su globėju ir net nenori pagalvoti jog gali grįžti pas jį

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 7:31 am

Blair nejučia atsistoja, greitai prieina prie durų ir uždaro jas, spustelėdama užraktą, tada atsisuka į Faye,- kurių galų?,- vėl pajuda likt savo kėdės ir joje patogiai įsitaiso, rankas padeda ant stalo sunerdama pirštus,- nieko panašaus negirdėjau, dėl ko turėtų? tave kažkas šantažuoja?,- Blair sunerimsta, permeta visus įvykius galvoje, nu tikrai nebuvo jokios kalbos,kad Faye būtų metama iš mokyklos.
Atgal į viršų Go down
Faye Wildfox

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 7:41 am

- nežinau, nieko anksčiau panašaus man nebuvo nutikę. šiandien gavau pirmą tokią žinutę, norėjau kuo greičiau įsitikinti, kad tai melas
F pagalvoja, kad galbūt ne visai gerai padarė jog ji čia atėjo, juk ji turėjo sėdėti pamokose, o sakyti auklėtojai jog grįžo paryčiais ir nėjo į pirmas pamokas nesinori, nes taip bėdų dar daugiau turės
- tikiuosi yra taip kaip sakai. tada turėčiau grįžti į pamokas..
kiek sutrikusi dar atsistoja ir pradeda judėti link durų

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 7:50 am

- Stop.,- Blair surimtėja,- Faye, sėskis, aš gi vistiek žinau,kad nebuvai pirmosiose pamokose, klausyk, o kodėl tu taip sunerimai? na, kai tau kažkoks debilas parašė,kad tave meta iš mokyklos? Turiu omeny, jog jeigu tu neesi nieko padarius blogo, tu neturi ko nerimauti, ar ne?,- ji iškelia vieną antakį

Paskutinį kartą redagavo Blair Young, Pir. 05 14, 2012 7:57 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Faye Wildfox

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 7:56 am

Faye kadangi stovi nugara prieš Blair tai ji tyliai nusikeikia ir šiaip veidas dabar jos išduotų kad kažkas tikrai negerai. mergina galvoja ką pasakyti Blair, kad neišsiduoti, juk iš tikrųjų nieko ji nepadarė, bet žinutėje tas pasakymas, kad ji grįš pas globėją ją labai išgąsdino. iš lėto atsisuka į B ir prieina arčiau jos
- aš tikrai nenorėjau bėgti iš pamokų, taip gavosi, labai atsiprašau.. aš tikrai nieko blogo nepadariau, bet manau, kad bet kas gavę tokią žinutę kaip aš sunerimtų, jeigu viskas tikrai gerai ir aš lieku šioje mokykloje tada manu mūsų pokalbis tuo ir baigiasi, aš tik to atėjau pasiteirauti
bando kuo ramiau šnekėti, šiaip visada ji išsisukti moka ir sumeluoti net nepasimetant, bet šis atvejis kitoks, grįžimas pas globėją jai pati didžiausia bauda būtų

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 8:13 am

- Kaip tai gavosi? Faye,- Blair giliai atsidūsta,- aš tikiu,kad tau čia gerai, jog manau, tau tikrai nesinori palikti šios mokyklos, bet tavo neejimas į pamokas, vėliau vistiek gali tau pakišti koją, nes neatestuojami mokiniai arba lieka antrais metais arba gali būti metami iš mokyklos priklausomai nuo situacijos. Tau to nereikia,- ji nusišypso,- na, jei tu man dbr pasakysi priežastį dėl kurios tu neatėjai į pamokas, ir ta priežastis bus reali, ne sumeluota, aš tau pateisinsiu tas pamokas,- vis dėlto Faye yra Blair mėgstamiausia auklėtinė ir ji jai atleis viską
Atgal į viršų Go down
Faye Wildfox

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 8:22 am

- taip tu teisi, man čia tikrai gerai, tiesiog pasielgiau kvailai ir neapgalvotai. iš tikrųjų vakar per ilgai užsibuvau su draugais ir grįžau pavargusi, o atsikėliau ir pamačiau jog pavėlavau, kadangi kambariokei buvo laisva pamoka, o abi buvom labai išalkusios sugalvojom nusivilkti iki kavinės, bet gavau tą keistą žinutę ir atlėkiau pas tave
Faye pasakiusi tiesą atsidusta, tikisi, kad tikrai mokytoja pateisins pamokas ir ji rami galės išeiti, bent iki naujos žinutės

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 8:30 am

- Taip jau geriau,- B pasitaiso akinius,- aš pateisinsiu tavo pamokas, bet Faye,- suraukia antakius,- būk atsakingesnė, aš tavęs prašau,- tada nuleidžia akis į stalą, kur pradeda verstis kažkokius popierius, pasižymi kažką, kažką užsirašo. Dirba. Dar prieš Faye išeinant ištaria,- jeigu dar kada reikės mano pagalbos, būtinai užsuk,- nusišypso jai.
Atgal į viršų Go down
Faye Wildfox

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 8:32 am

po paskutinių Blair žodžių F veide atsiranda plati šypsena, iš kurios galima išskaityti atsidėkojimą mokytojai
- labai ačiū ir dar kartą atsiprašau
atsisveikina su mokytoja ir išeina iš kabineto uždarydama duris

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   Pir. 05 14, 2012 8:41 am

Kai Faye išeina, B įsijungia savo kompiuterį, kol ji paiskrauna, atsiverčia klasės dienyną ir pateisina visas "n" prie Faye Wildfox stulpelio, šypteli ir užverčia dienyną. Kompiutery įsijungia internetą, ir aišku pirmu reikalu apsilanko "letsmakeout.com"
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: psichologės kabinetas   

Atgal į viršų Go down

psichologės kabinetas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» PASITARIMŲ KABINETAS:
» DARBO KABINETAS: